Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu

Akvaryum, Akvaryum Balıkları ve Akvaryum Canlılarına Ait Herşey

Adrese Mama Akvaryum Ürünlerinde Lider Olmayı Hedefliyor

Kedi ve köpek maması yelpazesini her geçen gün arttırmaya devam eden Adrese Mama şimdi de akvaryum malzemelerinde aynı hizmeti vermeye başladı.

Kısa sürede evcil hayvan malzemelerinde lider firmalardan biri olmayı başaran Adrese Mama Servis Hizmetleri, akvaryum ürünleri yelpazesini de genişleterek bu konuda da aynı kalite ve hizmeti vermeyi hedefliyor. Aynı gün kargo, sürpriz hediyeler ve bolca parapuan dağıtmak gibi ilkleri gerçekleştiren, aynı koşulları akvaryum sektöründe de yapacağını duyuran Adrese Mama, bundan sonra adından daha da çok söz ettireceğe benziyor.

Ayrıca kısa bir süre içerisinde sadece akvaryum malzemeleri satışı yapan bir web sitesi kuracak olan firma, bu konuda ne kadar kararlı olduğunu da bu sayede tüm akvaryum severlere duyurmayı planlıyor. Şimdilik site isminin saklı kalmasını düşünen firma, site açılışını adresemama.com sitesi ve destek.adresemama.com siteleri üzerinden duyuracak.

Planlanan bu yeni akvaryum malzemeleri satış sitesinde, akvaryum ürünleri olarak, dekor, balık yemleri, filtre çeşitleri, testler ve deniz akvaryumu ekipmanları gibi zorlukla bulunan ürünlerin yanısıra, canlı bitki ve dönemsel olarak özel tür balıklar da satışa sunulacak.

Updated: 24 Haziran 2012 — 10:23

Bir cevap yazın

Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu © 2019 Frontier Theme