Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu

Akvaryum, Akvaryum Balıkları ve Akvaryum Canlılarına Ait Herşey

Akvaryum Su Arıtma Cihazı

Naturel Su Arıtma

Naturel Su Arıtma sistemleri, 1998 yılından bu yana saf suyun en ideal biçimde elde edilmesi için piyasaya, üstün teknolojiyle dizayn edilmiş su arıtma sistemleri sunuyor. Naturel Su Arıtma Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, su arıtma sektörünün lider firmalarından biridir.

Yüksek kalite standartları ve global standartlarda üretilen su arıtma sistemleri ile %100 müşteri memnuniyeti Naturel Su Arıtma Cihazları’nın en büyük önceliği. Ücretsiz teknik servis hizmetleri, profesyonel satış hizmetleri ve satış sonrası hizmetleriyle, alanında fark yaratan, güvenilir markalardan biri olan Naturel, aynı zamanda 2 yıl da garanti veriyor.

Naturel Su Arıtma, Ankara’da yer alan üretim merkezi ve 81 ildeki ofisleriyle sağlıklı su sektöründe 50.000’i aşkın müşterisine hizmet vermektedir.. İmalatçı firma olarak, su arıtma sistemlerindeki pek çok ürünün üretimi, profesyonel ve uluslararası standartlarda gerçekleşmektedir.

Ekipman donanımı, kaliteli işçilik sunumu ve cazip fiyat garantileriyle faaliyet gösteren Naturel Su Arıtma  Sistemleri, hızlı servis güvencesi sunuyor.

Akvaryum Su Arıtma Cihazı

TSE ve ISO 9001 belgeleri ile imal edilen akvaryum su arıtma cihazı, insan müdahalesine gerek olmadan otomatik bir şekilde çalışma sunar. Saf su üretimi için özenle imal edilen cihazlar; endüstriyel uygulamalar, deterjan üretimi, kozmetik ve kimya üretimleri, kalite kontrol sistemleri ile hassas yıkama cam üretim merkezlerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadırlar.

Saf su cihazı olarak imal edilen akvaryum su arıtma sistemleri, istenilen tonajlarda uygulanabiliyor. İç kapasitesinde otomatik analiz, ölçüm ve su takviyesi yapan cihaz, haznedeki su azaldıkça otomatik olarak çalışma sağlar. Yüksek verim ve ideal enerji tüketimi ile çalışan sistem, günlük ortalama 5 tona kadar üretim sağlar.

Akvaryum Suyu Nasıl Olmalı?

Akvaryum su arıtma cihazı, giriş suyundaki pH derecesini 1 derece altta ve su iletkenliğini sıfırda sunar. İdeal akvaryum suyunu veren cihaz, şebeke suları için tasarım edilmektedir.

Ön aşama filtre ile mikron gözenekler sayesinde çamur, tortu ve paslar giderilir ve arınma sağlanır. Aktif karbon blok filtreyle kimyasallar arındırılır. Sonrasında membran filtre(su arıtma filtrelerinin en önemlisi) ile molekül düzeyinde filtreleme sağlanır. Tüm mikroplar ve zararlı karışımlar atılarak, saf su elde edilir.

Akvaryum suyu, TDS oranının %90 düşürülerek özünün elde edilmesiyle sağlanır. Ultra saf niteliğinde olması gerek akvaryum suyu, saflaştırıcı filtre ile elde edilir.

Google Aramaları:

Updated: 22 Şubat 2019 — 21:12

Bir cevap yazın

Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu © 2019 Frontier Theme