Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu

Akvaryum, Akvaryum Balıkları ve Akvaryum Canlılarına Ait Herşey

Jebo 829 Dış Filtre Yorumları

Bu filtreyi aldığıma bin pişman oldum. fiyatı 100 ytl sepetleri doldurup dizdiğiniz zaman sepetler arasında boşluklar meydana geliyor ki buralardan pis su – temiz su birbirine karışması mümkün. elektrik sarfiyatı 35 watt bastığı suya karşı normal olabilir lakin temizlemedik ten sonra bir anlam ifade etmiyor. klipsleri takarken elimde kaldı malzeme olayında berbat musluklarından su kaçırmasını bile saymıyorum. sabah bir kalktım akvaryumun suyu 3/2 si dışarı akmış. bence uzak durun.

Harun Aydın

————–

Ben 400 litrelik akvaryumumda kullandım ve hala kullanıyorum. Japon gibi pisleten bir tür beslediğim halde gayet yeterli oldu. İç filtrede kullanmadım.
Tavsiye ederim.

Egemen Bayar

————–

Bu filtreyi 312 litrelik akvaryumumda kullanıyorum.Bazen içinden su sesleri geliyor o da sallayınca gidiyor.Fiyatının fazla ve fazlasını veriyor.

Saygılar…

EKREM SOYCAKLI

jebo 829,jebo 829 dış filtre,jebo 829 dış filtre yorumları

————–

Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Motordaki mıknatıs diğerlerine hiç uymuyor, tamamen Çin işi. Parça sorunu ve elektirik sarfiyatı denildiği gibi değil, çok yüksek ve motor ses açısında bir müddet sonra çok ama çok ses yapıyor ve de dediğim gibi pervanesi bile piyasada satılanlarla uyuşmuyor. Tutucu haznesi iki kanatlı tapadan olusuyor ve bulmak zor.

Hakan Toğa

————–

Elektrik sarfiyatına bir şey diyemem. 35 watt diğer markalara göre yüksek olabilir. Ama fiyatına göre uygun bir filtre. Ben 1.5 yıldır kullanıyorum, sesi kurulumuna bağlı bazen yapıyor bazen yapmıyor. Parça problemi yok, ben kendi akvaryumcumdan istediğim parçasını temin edebiliyorum.

Egemen Bayar

Google Aramaları:

Bir cevap yazın

Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu © 2019 Frontier Theme