Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu

Akvaryum, Akvaryum Balıkları ve Akvaryum Canlılarına Ait Herşey

Sarı Prenses Fiyatları – Sp Fiyatları

Malawi gölünün güzide ve popüler balıklarından biri olan sarı prensesler çoğu malawi severin ilgisini ve dikkatini çekmiş hatta akvaryumlarının misafir bile olmuştur. Bugün sizlere bu güzel balıkların fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmaları sunacağız. Sarı prenses balığının fiyatlarını etkileyen en önemli unsurların başında balığın boyu, yaşı, düzgün bir forma (yüzgeçlerinde herhangi bir hasar olmaması, ağız ve vücut yapısının düzgün ve orantılı olması vs.) sahip olup olmadıkları yer alır. Sarı prenses herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ve üretebileceği bir balık olduğundan fiyatları Türkiye’de henüz nadir olarak kabul edilen türlere göre çok çok ucuzdur. Örneğin bir frontosa moba veya tropheus yavrusunun fiyatına genç bir damızlık sarı prenses alınabilir.

Öncelikle yavru sarı prenses fiyatlarını ele alalım.

sarı prenses,sarı prenses resimleri,yavru sarı prenses,yavru sarı prenses resimleri

Yavru sarı prenseslerin (ortalama 1-4 cm arası) fiyatları 1tl simgesi ile 4tl simgesi arasında değişmektedir. Bu fiyatlar illere ve satıcıların balıklarına verdikleri değere göre artabilir veya azalabilir.

Damızlık altı veya genç damızlıkların fiyatları yavrulara göre biraz daha fazladır.
sarı prenses,sarı prenses resimleri,sarı prenses fotoğrafları

Damızlık altı veya genç damızlıkların (ortalama 5-7 cm arası) fiyatları 5tl simgesi ile 10tl simgesi arasında değişmektedir. Bu fiyatlar illere ve satıcıların balıklarına verdikleri değere göre artabilir veya azalabilir.

Sarı prenseslerin en üst seviyesi olan damızlıkların fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır.
sarı prenses,sarı prenses resimleri,sarı prenses fotoğrafları
sarı prenses,sarı prenses resimleri,sarı prenses fotoğrafları
Damızlık sarı prenseslerin fiyatları ise (8-10 cm ve üzeri) fiyatları 10tl simgesi ile 30tl simgesi arasında değişmektedir. Bu fiyatlar illere ve satıcıların balıklarına verdikleri değere göre artabilir veya azalabilir.

Google Aramaları:

Bir cevap yazın

Akvaryumportali.net - Akvaryum Portalı ve Akvaryum Forumu © 2019 Frontier Theme