Sarı Prenses Fiyatları – Sp Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Malawi gölünün güzide ve popüler balıklarından biri olan sarı prensesler çoğu malawi severin ilgisini ve dikkatini çekmiş hatta akvaryumlarının misafir bile olmuştur. Bugün sizlere bu güzel balıkların fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmaları sunacağız. Sarı prenses balığının fiyatlarını etkileyen en önemli unsurların başında balığın boyu, yaşı, düzgün bir forma (yüzgeçlerinde herhangi bir hasar olmaması, ağız ve vücut yapısının düzgün ve orantılı olması vs.) sahip olup olmadıkları yer alır. Sarı prenses herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ve üretebileceği bir balık olduğundan fiyatları Türkiye’de henüz nadir olarak kabul edilen türlere göre çok çok ucuzdur. Örneğin bir frontosa moba veya tropheus yavrusunun fiyatına genç bir damızlık sarı prenses alınabilir.

Öncelikle yavru sarı prenses fiyatlarını ele alalım.

sari prenses resimleri 2 Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları

Yavru sarı prenseslerin (ortalama 1-4 cm arası) fiyatları 1tl Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları ile 4tl Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları arasında değişmektedir. Bu fiyatlar illere ve satıcıların balıklarına verdikleri değere göre artabilir veya azalabilir.

Damızlık altı veya genç damızlıkların fiyatları yavrulara göre biraz daha fazladır.
sari prenses resimleri 10 Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları

Damızlık altı veya genç damızlıkların (ortalama 5-7 cm arası) fiyatları 5tl Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları ile 10tl Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları arasında değişmektedir. Bu fiyatlar illere ve satıcıların balıklarına verdikleri değere göre artabilir veya azalabilir.

Sarı prenseslerin en üst seviyesi olan damızlıkların fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır.
sari prenses resimleri 1 Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları
sariprensesresimleri6 Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları
Damızlık sarı prenseslerin fiyatları ise (8-10 cm ve üzeri) fiyatları 10tl Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları ile 30tl Sarı Prenses Fiyatları   Sp Fiyatları arasında değişmektedir. Bu fiyatlar illere ve satıcıların balıklarına verdikleri değere göre artabilir veya azalabilir.

Google Aramaları:

Sponsorlu Bağlantılar


facebook


Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerini Yazmaya Ne Dersin ?

You must be logged in to post a comment.